CINEPLEXX NIŠ

Cineplexx Niš

Bioskopski repertoar od 15. do 21. novembra

ČETVRTAK 15. novembar

BTS: Burn The Stage – 19:30

Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini – 16:00, 21:00

Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D – 17:10, 19:45, 22:20

Vazdušni udar – 22:45

Ono što nas ne ubije – 18:40

Romansa u Maloj Italiji – 15:40

Princeza i zmaj SINH – 16:10

Princeza i zmaj SINH 3D – 17:50

Boemska rapsodija – 20:10

Južni vetar – 15:00, 17:30, 20:00, 21:15, 22:30

Zaspanka za vojnike – 17:45

PETAK 16. novembar /PONEDELJAK 19. novembar /UTORAK 20. novembar / SREDA 21. novembar

Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini – 16:00, 21:00

Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D – 17:10, 19:45, 22:20

Vazdušni udar – 22:45

Ono što nas ne ubije – 18:40

Romansa u Maloj Italiji – 15:40

Princeza i zmaj SINH – 15:20

Princeza i zmaj SINH 3D – 17:00

Boemska rapsodija – 20:10

Južni vetar – 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30

Zaspanka za vojnike – 17:45

SUBOTA 17. novembar

Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini – 12:00, 16:00, 21:00

Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D – 14:35, 17:10, 19:45, 22:20

Vazdušni udar – 22:45

Ono što nas ne ubije – 18:40

Romansa u Maloj Italiji – 15:40

Princeza i zmaj SINH – 12:10, 15:20

Princeza i zmaj SINH 3D – 13:45, 17:00

Fantastično putovanje u OZ SINH – 12:20

Fantastično putovanje u OZ SINH 3D – 14:10

Tajne avanture mačaka SINH 3D – 13:30

Boemska rapsodija – 20:10

Južni vetar – 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30

Zaspanka za vojnike – 17:45

NEDELJA 18. Novembar

Grinč SINH – 13:30, 15:00

Grinč SINH 3D – 16:50, 18:00

Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini – 12:20, 16:15, 21:10

Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D – 15:20, 19:50, 22:25

Vazdušni udar – 22:45

Ono što nas ne ubije – 18:40

Romansa u Maloj Italiji – 15:40

Princeza i zmaj SINH – 11:55

Princeza i zmaj SINH 3D – 13:25

Tajne avanture mačaka SINH 3D – 13:30

Fantastično putovanje u OZ SINH – 12:23

Fantastično putovanje u OZ SINH 3D – 14:20

Tajne avanture mačaka SINH 3D – 13:30

Boemska rapsodija – 20:10

Južni vetar – 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30

Zaspanka za vojnike – 17:45

Comments are Closed